DJ KOKOS

DJ KOKOS

... to nie tylko Dj, to również „Mistrz Ceremonii”, koordynator imprezy i twój nowy przyjaciel. Jestem energiczną i otwartą osobą, która swoją żywiołowością i niebanalnymi pomysłami ożywi każdą imprezę. Lubię poznawać nowych ludzi zarówno prywatnie jak i służbowo. To pierwsze nie ma tutaj raczej żadnego znaczenia, jednakże to drugie odgrywa ogromną rolę. Zastanawiasz się dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta! Chciałbym Cię lepiej poznać, dowiedzieć się jakie są twoje gusta muzyczne, co lubisz, a czego nie lubisz robić, jaki gatunek muzyki porusza Cię najbardziej itp. – osobiście uważam, że poznanie bliżej osoby dla której będę grał, to klucz do naprawdę udanej imprezy. Każda impreza prowadzona prze ze mnie jest unikalna, jedyna w swoim rodzaju, jest taka jaką chcesz by była! Podczas jej trwania nie stoję jak kołek i macham rękoma. Jestem tym, który zabawia gości, organizuję różnego rodzaju konkursy angażując przy tym praktycznie wszystkich uczestników bez względu na wiek! Moje motto brzmi następująco: ‘Życie to jedna wielka impreza, a ty zrób wszystko, abyś nie był na niej kelnerem’. Ta metafora idealnie wpasowuję się w moje podejście do życia, jak również do pracy (Dj’a), która wykonuję z pasji, realizując przy tym swoje marzenia.

DJ KOKOS

zapewni Państwu zabawę w Waszym ulubionym klimacie muzycznym, planując przy tym przebieg całej imprezy z licznymi konkursami, angażując w to sporo uczestników imprezy, przez co zabawa nabierze tempa oraz klimatu. W moim cenniku znajdują się dodatkowe opcje, których z pewnością nie znajdziecie w innych firmach muzycznych. DJ Kokos to wiele, wiele lat doświadczenia (10 lat i około 1000 zagranych imprez) oraz pasji na scenie muzycznej. Miałem przyjemność poprowadzić niezliczoną ilość imprez, które wszystkim uczestnikom na wiele lat pozostały w pamięci, a z którymi ponownie spotykałem się na innych imprezach. Nie spoczywam na laurach i progresywnie staram się poszerzać swoja współprace o coraz to nowe miejsca czy firmy. Obecnie współpracuje z:
- "Gród Średniowieczny" w Brzeźniku
- "Zamek Kliczków"
- "Piwnica Paryska" (klub muzyczny Bolesławiec)
- "Idylla" oraz "Złoty Widok"- Przesieka (pensjonat koło Karpacza)
- "Studio B.F.V Bogdan Fiałkowski" (imprezy plenerowe)
- "Hotel Fenix" - Jelenia Góra
- "Dancing Zoodiak Bolesławiec" ( stara Vega) 
- "Rezydencja AS" w Karpaczu
- współpraca z zespołem muzycznym "FOREST'' Z BOLESŁAWCA KTÓRY SERDECZNIE POLECAM ( https://www.facebook.com/szaloneparty/?ref=br_rs )

 

Poniżej fotografie części posiadanego sprzętu. 
Sprzęt: